Tenisový oddíl TJ Svitavy
Tenisový oddíl TJ Svitavy
 
 
 
Úvodní stránka»babytenis»družstvo

Babytenisté v oblastním finále neuspěli

V sobotu 7.9.2013 proběhlo ve Dvoře Králové nad Labem oblastní finále babytenisu. Ze 42 družstev se do tohoto finále kvalifikovaly nejlepší 4 týmy. Ve čtyřčlenném finále hrála družstva: Dvůr Králové, Havlíčkův Brod, Náchod a Svitavy. Celkový vítěz postupoval na Mistrovství republiky v babytenisu.

TO TJ Svitavy měl v prvním kole soupeře ze Dvora Králové. Dominik Rouchal prohrál svůj první zápas 3:6, Jan Krejčí 2:6, Daniel Brůna 4:6 a Lenka Veiglová 2:6. Po dvouhrách tedy bylo jasné, že budeme hrát pouze zápas o 3.místo. Čtyřhry upravily konečný stav na 0:6. Rouchal s Krejčím nestačili na své soupeře a podlehli jim 2:6. Veiglová s Brůnou prohráli z matchbalu 6:7.

V druhém zápase nás čekal Náchod. Dominik Rouchal zvítězil jednoznačně 6:0, Jan Krejčí prohrál 2:6. Smolný zápas zahrála Lenka Veiglová, kdy nedotáhla do konce slibné vedení 5:3 a podlehla svému spoupeři těsně 5:7. Podobný průběh měl zápas Dana Brůny, který prohrál 6:7. Před čtyřhrami bylo jané, že pokud obě vyhrajeme, Náchod porazíme. První čtyřhru vyhrála Lenka Veiglová s Dominikem Rouchalem 6:4. Janu Krejčímu s Danem Brůnou se však v závěru nedařilo a prohráli 4:6. Konečný výsledek TO TJ Svitavy - Náchod 2:4 znamená celkové 4. místo ve Východočeském oblastním přeboru.

Celkovým vítězem se stalo družstvo ze Dvora Králové nad Labem.

Před sezónou by takovéto umístění většina považovala jako velký úspěch, ale po finále bylo vidět na všech hráčích i rodičích velké zklamání. Je to ovšem pouze sport. Příští rok však toto družstvo opustí jen Jan Krejčí a doplní Jakub Vrtěna. Šance na další úspěch, kterým byl postup do finále, budou velké.

 
 
ZAPSAL: Lipenský Martin | DNE: 15-09-2013 === UPRAVIL: Lipenský Martin | DNE: 15-09-2013
 
 
Ostatní odkazy
 
E-shop Nekvinda-Obchod.cz  | Teshop


© Tenisový oddíl TJ Svitavy, všechna práva vyhrazena | Pro Tenisový oddíl TJ Svitavy 2012 Steps.web