Tenisový oddíl TJ Svitavy
Tenisový oddíl TJ Svitavy
 
 
 
Úvodní stránka»minitenis»družstvo

Minitenisté TO TJ Svitavy obsadili 5. místo na MČR v Praze

Minitenisté TO TJ Svitavy vybojovali na mistrovství ČR družstev konaném 28.9.2016 na Spartě Praha vynikající 5. místo. V utkání minitenistů (děti do 7 let) se hraje celkově 8 zápasů na dva vítězné sety do 10 bodů. Družstvo TO TJ Svitavy postoupilo na tuto vrcholnou akci potřetí po sobě a jen účast na závěrečném turnaji 8 nejlepších družstev z celé republiky je obrovský úspěch. Svitavští tenisté postoupili na MČR jako suverénní vítěz oblastního finále z Dvora Králové nad Labem.

O lepší umístění minitenisty připravil pouze těžký los. Prohra se Spartou Praha v poměru 0:8 na zápasy byla pro naše hráče vzhledem k vyrovnanosti jednotlivých zápasů příliš krutá. V pavouku o 5. - 8. místo však Svitavy nejprve porazily vítěze středočeské oblasti LTC Roudná 5:3 a v zápase o 5. místo družstvo TO TJ Svitavy nedalo šanci vítězi severočeské oblasti LTC Panorama Teplice a po vítězství 7:1 tedy obsadilo konečné 5. místo. O tento skvělý výsledek se zaloužili Erik Růžička, Tomáš Přemyslovský, Ema Šejnohová, Adéla Kolísková a Jolana Šimková.

Po 4. místě babytenistů z MČR v Prostějově se tak Svitavy zařadily do absolutní republikové špičky, protože mezi 8 nejlepšími kluby v těchto žákovských kategoriích do 7 a 9 let mají zastoupení pouze tři kluby TK Agrofert Prostějov, TK Sparta Praha a TO TJ Svitavy.

Celkové pořadí XII. Mistrovství ČR v minitenise:

1.  TK Agrofert Prostějov

2. TK Sparta Praha

3. SK JC Sport Opava

4. Lokomotiva Plzeň

5. TO TJ Svitavy

6. LTC Panorama Teplice

7. LTC Roudná

8. LTC Humpolec

 

 

 
ZAPSAL: Lipenský Martin | DNE: 01-10-2016 === UPRAVIL: Lipenský Martin | DNE: 14-01-2017
 
 
Ostatní odkazy
 
E-shop Nekvinda-Obchod.cz  | Teshop


© Tenisový oddíl TJ Svitavy, všechna práva vyhrazena | Pro Tenisový oddíl TJ Svitavy 2012 Steps.web