Tenisový oddíl TJ Svitavy
Tenisový oddíl TJ Svitavy
 
 
 
Úvodní stránka»mladší žáci»družstvo

Mladší žáci ve spojení s Českou Třebovou uspěli

V sezóně 2015 došlo v kategorii mladšího žactva ke spojení sil dvou oddílů TO TJ Svitavy a TK Česká Třebová. Důvodem bylo zkvalitnění zápasů pro naše nejlepší hráče a zvýšení konkurenceschopnosti se špičkovými oddíly východních Čech. Ukázalo se, že naši hráči patří mezi opravdu ty nejlepší. Byly vytvořeny čtyři družstva, která hrála ve třech stupních soutěží.

"Áčko" obsadilo v nejvyšší soutěži Junior Tour výborné třetí místo za TK Perštýn Pardubice a TO SK Žamberk (konečná tabulka). Za družstvo hráli Jan Krejčí, Martin Bahenský, Dominik Rouchal a Kateřina Kotvová.

"Béčko" skončilo v Pardubickém přeboru druhé za LTC Pardubice (konečná tabulka). Za družstvo nastupovali Dominik Rouchal, Daniel Brůna, Kateřina Kotvová a Lenka Veiglová.

"Céčku" patří v Pardubické krajské soutěži třetí místo za TK Letohrad a Spartakem Polička a "Déčko" stejnou soutěž dokončilo na pátém místě (konečná tabulka). Za družstva odehráli své zápasy Adam Čejka, Pavel Adámek, Pavel Huang, Lenka Veiglová, Natálie Šejnohová a Ela Šejnohová.

 

 
ZAPSAL: Lipenský Martin | DNE: 05-07-2015 === UPRAVIL: Lipenský Martin | DNE: 05-07-2015
 
 
Ostatní odkazy
 
E-shop Nekvinda-Obchod.cz  | Teshop


© Tenisový oddíl TJ Svitavy, všechna práva vyhrazena | Pro Tenisový oddíl TJ Svitavy 2012 Steps.web