Tenisový oddíl TJ Svitavy
Tenisový oddíl TJ Svitavy
 
 
 
Úvodní stránka»Oddíl»Informace pro rok 2017

Informace pro rok 2017

Vážení členové tenisového oddílu, vážení rodiče,

chtěl bych vám všem nejprve poděkovat za spolupráci a reprezentaci našeho oddílu v roce 2016.

V roce 2016 se podařilo družstvům babytenisu obsadit vynikající 4. místo na MČR a družstvo minitenisu se umístilo na MČR na 5. místě. Oblastními přeborníky východních Čech mezi jednotlivci se stali Jan Růžička, Daniel Drápela a Erik Růžička. Jan Krejčí se jako první svitavský hráč zúčastnil MČR jednotlivců, kde postoupil do 2. kola. Svitavský odchovanec Dominik Rouchal je ve svém ročníku na skvělém 4. místě v ČR a Jakub Vrtěna na 7. místě v ČR. Popřál bych všem, aby i v roce 2017 bylo o našem oddílu TO TJ Svitavy stále takto slyšet a naši hráči patřili stále k nejlepším ve východních Čechách a udrželi se i v republikové špičce.

Od října 2016 provozuje tenisový areál tenisový oddíl, což zajisté prospěje ještě kvalitnější přípravě našich hráčů. Umožní nám to ještě trochu zlevnit hraní především těm nejlepším hráčům.

Podmínky hraní členů oddílu pro rok 2017 budou následující:

Členské příspěvky (do TJ):

Do konce února 2017 je nutné uhradit členský příspěvek TJ : mládež do 18 let 300,-Kč, ostatní 500,-Kč. Poplatky vyberou oddíloví trenéři na tréninku. V případě, že je člen tenisového oddílu současně členem jiného oddílu TJ, stačí tento poplatek uhradit pouze v jednom oddíle (nutno uvést v jakém).

Oddílové příspěvky:

1) kurtovné na rok 2017 bude stanoveno na 1200,-Kč na člena (zlevněné kurtovné 900,-Kč). Kurty pro jarní provoz budou zprovozněny soukromou osobou a odpadne tedy povinnost brigád. Pomoc rodičů bude oddíl požadovat pouze při stavění a bourání haly, kde bude opět zajištěno občerstvení a brigádníkům bude poskytnuta sleva na letní i halovou sezónu. Po zaplacení kurtovnéhou mohou hráči chodit hrát i mimo vyhrazené stálé hodiny, nutno rezervovat v rezervačním systému našeho oddílu.

2) tréninky (1 hodina s trenérem 220,-Kč, při tréninku více dětí děleno jejich počtem). Platí se na konci každého měsíce proti měsíčnímu vyúčtování trenérům. Ti předají poplatky do pokladny TJ a z těchto prostředků je hrazena odměna trenéra.

3) hala: Sazby za halu 2017/2018 při sólové hodině činí 2800,- Kč za rok (nezávodní hráči 3800,-Kč).

Výhody a slevy:

V roce 2017 se bude proplácet registrovaným členům TO TJ Svitavy startovné na turnajích až do výše 4000,-Kč na člena (doklady pouze za rok 2017). Startovné na domácích turnajích je poloviční a oddíl jej neproplácí. Pro proplacení startovného kontaktujte pokladnici oddílu Petru Drápelovou.

Hráčům, kteří odehrají za rok 2017 minimálně 10 turnajů (nezapočítávají se turnaje ve Svitavách) bude poskytnuta jednorázová sleva na halu ve výši 3000,-Kč

Cestovní náhrady za soutěže družstev 2017 budou 6Kč/km pro celé družstvo, které se proplatí kapitánovi družstva a ten tuto částku rozdělí mezi ostatní rodiče, kteří se podílejí na dopravě.

Závodní hráči budou mít pro rok 2017 zaplaceny registrační poplatky u ČTS.

 

Přeji vám úspěšný sportovní rok 2017,

za oddíl tenisu Martin Lipenský
 
ZAPSAL: Lipenský Martin | DNE: 28-01-2017 === UPRAVIL: Lipenský Martin | DNE: 28-01-2017
 
 
Ostatní odkazy
 
E-shop Nekvinda-Obchod.cz  | Teshop


© Tenisový oddíl TJ Svitavy, všechna práva vyhrazena | Pro Tenisový oddíl TJ Svitavy 2012 Steps.web