Finálový turnaj

Finále

týmy hráči sety
DAST – Hokejky LTM Svoboda P. – Budina M. 3:6, 6:2, 6:4
DAST – Hokejky LTM Ducháček P. – Matoušek M. 3:6, 6:3, 6:0
DAST – Hokejky LTM Scr.

Semifinále

týmy hráči sety
DAST – Kapitol Ducháček P. – Drápela R. 6:2, 3:6,6:1
DAST – Kapitol Svoboda P. – Hrnčíř R. 6:2, 6:3
DAST – Kapitol Svoboda P., Ducháček P. (ml) – Krejčí H., Hrnčíř R. 2:6, 7:6, 10:3
Hokejky LTM – SVIPOL Budina M. – Slaný F. 4:6, 6:7
Hokejky LTM – SVIPOL Matoušek M. – Musil L. 6:0, 6:0
Hokejky LTM – SVIPOL Kolář D., Matoušek M. – Slaný F., Slaný B. 6:1, 6:7, 12:10

Čtvrtfinále

týmy hráči sety
Kachle – DAST Kovář R. – Ducháček P. 7:5, 6:2
Kachle – DAST Šudák F. – Svoboda P. 5:7, 3:6
Kachle – DAST Svoboda P., Ducháček P. (ml) – Krátký V., Kovář R. 6:2, 3:6, 10:5
Loky Team – SVIPOL Vrtěna T. – Musil L. 6:4, 6:3
Loky Team – SVIPOL Gerišer P. – Slaný F. 3:6, 1:6
Loky Team – SVIPOL Tauer I., Žižka Z. – Slaný F., Slaný B. 2:6, 3:6
Kapitol – MC Salve Krejčí H. – Kolář M. 5:7, 6:2,6:7
Kapitol – MC Salve Drápela R. – Čejka A. 6:4, 6:3
Kapitol – MC Salve Krejčí H., Hrnčíř R. – Čejka A., Kolář M. 4:6, 6:1, 11:9
Hokejky LTM – Sulkaři Budina M. – Nováček V. 6:4,7:6
Hokejky LTM – Sulkaři Matoušek M. – Rozlívka M. 6:0, 6:1
Hokejky LTM – Sulkaři Matoušek M., Kolář D. – Nováček V., Rozlívka M. 6:4, 6:4

Osmifinále

týmy hráči sety
DAST – Tým 11 Ducháček P. – Nonn V. 6:1, 5:7, 6:4
DAST – Tým 11 Svoboda P. – Kroulík R. 6:3, 6:3
DAST – Tým 11 Svoboda P., Ducháček P. (ml) – Kroulík T., Kroulík D. 6:2, 1:6, 6:10
Bandi – SVIPOL Kocourek M. – Musil L. 3:6, 5:7
Bandi – SVIPOL Bandouch A. – Slaný F. 2:6, 2:6
Bandi – SVIPOL Bandouch A., Kocourek M. – Musil P., Slaný F. 6:2, 2:6, 10:6
Qanto – MC Salve Tomeš L. – Rambousek L. 7:5, 6:0
Qanto – MC Salve Vodička M. – Čejka A. 2:6, 4:6
Qanto – MC Salve Vodicka S., Cvrkal M. – Čejka A., Kolář M. 2:6,0:6
Sulkaři – ACJ 2021 Nováček V. – Steklý F. 6:3, 6:0
Sulkaři – ACJ 2021 Rozlívka M. – Steklý P. 7:5,1:6, 6:3
Sulkaři – ACJ 2021 Nováček V., Rozlívka M. – Steklý F., Bulva Z. 6:0, 6:3

o umístění 3.-4.

týmy hráči sety
Kapitol – SVIPOL Weber R. – Slaný F. 5:7, 6:3, 2:6
Kapitol – SVIPOL Krejčí J. – Musil L. 6:3, 6:1
Kapitol – SVIPOL Drápela R., Hrnčíř R. – Slaný F., Slaný B. 2:6, 7:5, 10:7

o umístění 5.-8.

týmy hráči sety
Kachle – MC Salve Šudák F. – Čejka A. 5:7, 6:7
Kachle – MC Salve Krátký V. – Kolář M. 4:6, 3:6
Kachle – MC Salve Krátký V., Šudák F. – Čejka A., Čejka J. 6:4, 6:2
Loky Team – Sulkaři Vrtěna T. – Rozlívka M. 6:4, 3:6, 7:5
Loky Team – Sulkaři Báča J. – Nováček V. 0:6, 2:6
Loky Team – Sulkaři Tauer I., Žižka Z5. – Nováček V., Rozlívka M. 6:4, 1:6, 10:7
MC Salve – Loky Team Čejka A. – Vrtěna T. 3:6, 7:5, 7:10
MC Salve – Loky Team Kolář M. – Tauer I. 6:1, 6:2
MC Salve – Loky Team Čejka A., Kolář M. – Tauer I., Žižka Z. 6:3, 7:5
Kachle – Sulkaři scr. 1:0
Kachle – Sulkaři scr. 0:1
Kachle – Sulkaři Krátký V., Šudák F. – Nováček V., Rozlívka M. 3:6, 3:6

o umístění 9.-12.

týmy hráči sety
Tým 11 – Qanto Kroulík D. – Vodička M. 2:6, 2:6
Tým 11 – Qanto Nonn V. – Tomeš L. 6:3, 6:1
Tým 11 – Qanto Kroulík D., Kroulík T. – Vodička M., Vodička S. 2:6, 6:3, 10:8
Bandi – ACJ 2021 Kocourek M. – Bulva Z. 6:3, 7:5
Bandi – ACJ 2021 Bandouch A. – Steklý P. 2:6, 2:6
Bandi – ACJ 2021 Bandouch A., Kocourek M. – Steklý P., Bulva Z. 6:4, 4:6, 10:7
Tým 11 – Bandi Kroulík T. – Kocián R. 6:2, 6:1
Tým 11 – Bandi Kroulík R. – Holubec J. 6:3, 6:1
Tým 11 – Bandi Kroulík R., Kroulik D. – Kocián R., Holubec J. 1:6, 3:6
Qanto – ACJ 2021 Vodička M. – Steklý P. 6:4, 6:2
Qanto – ACJ 2021 Tomeš L. – Bulva Z. 3:6, 6:4, 6:3
Qanto – ACJ 2021 Vodička S., Cvrkal M. – Steklý P., Bulva Z. 5:7, 6:7

Základní část

týmy hráči sety
Sulkaři – Kapitol Pavlíček M., Nováček V. – Weber R., Hrnčíř R. 7:5, 6:2
Sulkaři – Kapitol Rozlívka M. – Hrnčíř R. 3:6, 0:6
Sulkaři – Kapitol Pavlíček M. – Weber R. 5:7, 1:6
SVIPOL – DAST Slaný F., Slaný B. – Ducháček P., Ducháček P. (ml) 6:1, 6:1
SVIPOL – DAST Slaný F. – Ducháček P. 7:6, 6:4
SVIPOL – DAST Musil L. – Svoboda P. 4:6, 6:4, 6:0
Qanto – Hokejky LTM Cvrkal M., Netolický Z. – Kolář D., Budina M. 0:6, 0:6
Qanto – Hokejky LTM Vodička M. – Kolář D. 1:6, 0:6
Qanto – Hokejky LTM Cvrkal M. – Budina M. 1:6, 0:6
MC Salve – Loky Team Čejka A., Kolář M. – Tauer I., Žižka Z. 6:4, 6:4
MC Salve – Loky Team Kolář M. – Vrtěna T. 6:3, 2:6, 6:4
MC Salve – Loky Team Čejka A. – Gerišer P. 6:1, 5:7, 6:7
Bandi – Kachle Kocián R., Kocourek M. – Krátký V., Kotala M. 2:6, 6:4, 7:5
Bandi – Kachle Bandouch A. – Krátký V. 1:6, 1:6
Bandi – Kachle Holubec J. – Kotala M. 0:6, 3:6
ACJ 2021 – Tým 11 Steklý P., Menšík V. – Kroulík T., Kroulík R. 6:2, 2:6, 11:9
ACJ 2021 – Tým 11 Menšík V. – Nonn V. 6:0, 6:1
ACJ 2021 – Tým 11 Steklý P. – Kroulík D. 6:2, 6:3
Kapitol – DAST Weber R. – Hrnčíř R. – Ducháček P., Svoboda P. 6:7, 4:6
Kapitol – DAST Hrnčíř R. – Ducháček P. 3:6, 2:6
Kapitol – DAST Weber R. – Svoboda P. 4:6, 6:4, 10:2
SVIPOL – Hokejky LTM Musil L., Slaný F. – Budina M., Kolář D. 4:6, 5:7
SVIPOL – Hokejky LTM Slaný F. – Kolář D. 6:3, 6:2
SVIPOL – Hokejky LTM Musil L. – Budina M. 3:6, 3:6
Kapitol – Qanto Krejčí J, Drápela R. – Vodička S., Vodička M. 6:2, 6:7, 10:7
Kapitol – Qanto Drápela R. – Vodička M. 6:0, 6:0
Kapitol – Qanto Krejčí J. – Vodička S. 6:3, 6:4
Loky Team – Kachle Vrtěna T, Žižka Z. – Kotala M., Krátký V. 6:3, 6:1
Loky Team – Kachle Báča J. – Kotala M. 6:3, 0:6, 5:10
Loky Team – Kachle Gerišer P. – Šudák F. 6:7, 4:6
MC Salve – ACJ 2021 Rambousek L., Knotek R. – Steklý P., Steklý F. 6:2, 6:1
MC Salve – ACJ 2021 Rambousek L. – Steklý F. 4:6, 5:7
MC Salve – ACJ 2021 Čejka J. – Steklý P. 1:6, 2:6
Bandi – Tým 11 Kocián R., Bandouch A. – Nonn V., Kroulík D. 2:6, 2:6
Bandi – Tým 11 Vítek M. – Nonn V. 0:6, 2:6
Bandi – Tým 11 Holubec J. – Kroulík T. 3:6, 6:7
Sulkaři – SVIPOL Nováček V., Pavlíček M. – Slaný F., Musil L. 3:6, 2:6
Sulkaři – SVIPOL Pavlíček M. – Musil L. 3:6, 6:2, 6:4
Sulkaři – SVIPOL Nováček V. – Slaný F. 3:6, 4:6
DAST – Qanto Svoboda P., Říha L. – Vodička M. Cvrkal M. 7:5, 6:4
DAST – Qanto Ducháček J. – Vodička S. 6:4, 6:0
DAST – Qanto Svoboda P. – Cvrkal M. 6:0, 6:0
Hokejky LTM – Sulkaři Kolář D., Budina M. – Nováček V., Pavlíček M. 6:3, 6:3
Hokejky LTM – Sulkaři Budina M. – Rozlívka M. 6:0, 6:1
Hokejky LTM – Sulkaři Kolář D. – Nováček V. 6:2, 7:6
Kachle – ACJ 2021 Kotala M., Šudák F. – Steklý P., Steklý F. 6:1, 6:3
Kachle – ACJ 2021 Šudák F. – Steklý F. 6:2, 6:1
Kachle – ACJ 2021 Krátký V. – Steklý P. 6:2, 6:2
Loky Team – Bandi Tauer I., Žižka Z. – Bandouch A., Kocián R. 6:3, 6:3
Loky Team – Bandi Vrtěna T. – Holubec J. 6:4, 7:6
Loky Team – Bandi Báča J. – Kocián R. 6:3, 6:3
Tým 11 – MC Salve Kroulík R., Kroulík D. – Kolář M., Čejka A. 4:6, 0:6
Tým 11 – MC Salve Nonn V. – Čejka A. 6:3, 6:1
Tým 11 – MC Salve Kroulík T. – Kolář M. 6:3, 6:1
Qanto – SVIPOL Vodička S., Cvrkal M. – Slaný F., Musil L. 1:6, 2:6
Qanto – SVIPOL Vodička M. – Musil L. 4:6, 0:6
Qanto – SVIPOL Tomeš L. – Slaný F. 3:6, 3:6
Hokejky LTM – Kapitol Kolář D., Budina M. – Krejčí J., Weber R. 4:6, 6:4, 7:6
Hokejky LTM – Kapitol Budina M. – Weber R. 5:7, 4:6
Hokejky LTM – Kapitol Kolář D. – Krejčí J. 7:5, 2:6, 3:6
DAST – Sulkaři Ducháček J., Svoboda P. – Nováček V., Rozlívka M. 6:3, 7:6
DAST – Sulkaři Svoboda P. – Rozlívka M. 6:1, 6:3
DAST – Sulkaři Ducháček J. – Nováček V. 5:7, 1:6
ACJ 2021 – Bandi Kolomý, Simon – Bandouch, Kocián 6:1, 7:5
ACJ 2021 – Bandi Kolomý – Holubec 7:5, 7:5
ACJ 2021 – Bandi Steklý P. – Vítek M. 1:6, 4:6
Kachle – MC Salve Krátký, Šudák – Čejka A., Kolář M. 2:6, 3:6
Kachle – MC Salve Šudák – Kolář M. 2:6, 0:6
Kachle – MC Salve Krátký – Čejka A. 3:6, 6:3, 8:10
Tým 11 – Loky Team Kroulík R, Kroulík T. – Tauer, Žižka 1:6, 2:6
Tým 11 – Loky Team Kroulík T. – Gerišer 6:3, 6:3
Tým 11 – Loky Team Kroulík R. – Báča 4:6, 4:6
SVIPOL – Kapitol Slaný F., Musil L. – Drápela, Hrnčíř 6:7, 6:3. 7:10
SVIPOL – Kapitol Musil L. – Hrnčíř 4:6, 4:6
SVIPOL – Kapitol Slaný F. – Drápela 0:6, 6:2, 6:2
Qanto – Sulkaři Netolický, Cvrkal – Nováček, Pavlíček 1:6, 1:6
Qanto – Sulkaři Cvrkal – Nováček 0:6, 1:6
Qanto – Sulkaři Netolický – Pavlíček 0:6, 0:6
Hokejky LTM – DAST Kolář D., Matoušek – Ducháček P, Ducháček J. 6:2, 7:6
Hokejky LTM – DAST Kolář D. – Ducháček J. 4:6, 6:7
Hokejky LTM – DAST Matoušek – Ducháček P. 6:4, 6:3
ACJ 2021 – Loky Team Steklý F., Steklý P. – Žižka, Gerišer 1:6, 1:6
ACJ 2021 – Loky Team Steklý P. – Gerišer 3:6, 2:6
ACJ 2021 – Loky Team Steklý F. – Báča 1:6, 7:5, 4:6
Bandi – MC Salve Bandouch, Kocián – Rambousek, Čejka 4:6, 7:6, 2:6
Bandi – MC Salve Holubec – Wohl 6:2, 3:6, 6:2
Bandi – MC Salve Vítek – Čejka 4:6. 4:6
Tým 11 – Kachle Kroulík R.,Kroulík D. – Kotala M.,Šudák 2:6, 1:6
Tým 11 – Kachle Kroulík R. – Šudák F. 0:6, 3:6
Tým 11 – Kachle Kroulík T. – Krátký V. 0:6, 6:4, 1:6