Finálový turnaj

1. místo Kachle
2. místo DAST
3. místo Loky Team
4. místo Kapitol
5. místo MC Salve
6. místo Sulkaři
7. místo Bandi
8. místo B Team
9. místo ACJ 2021
10. místo Qanto

Zápasy finálového turnaje

finále DAST – Kachle 1:2
3.-4. místo Kapitol – Loky Team 1:2
semifinále Kachle – Kapitol 2:1
semifinále DAST – Loky Team 2:1
5.-6. místo MC Salve – Sulkaři 2:1
čtvrtfinále Loky Team – MC Salve 3:0
čtvrtfinále Sulkaři – Kachle 1:2
7.-8. místo Bandi – B Team 3:0
7.-10. místo ACJ 2021 – B Team 1:2
7.-10. místo Bandi – Qanto 3:0

Pravidla finálového turnaje

  1. Hrají se 2 dvouhry na 2 vítězné sady, místo třetího setu super-tiebreak (kapitáni nasadí 2 hráče podle pravidel ML)
  2. Za stavu 1:1 na zápasy se hraje rozhodující čtyřhra na 2 vítězné sady systémem NO-AD (bez výhod), místo 3. setu super-tiebreak.

Konečné pořadí základní části

pořadí tým skóre zápasy body
1. Dast 22:4 9 22
2. Kapitol 22:5 9 22
3. Kachle 17:7 8 17
4. Loky Team 15:7 8 15
5. Sulkaři 12:15 9 12
6. MC Salve 10:16 9 10
7. Bandi 9:18 9 9
8. B Team 8:19 9 8
9. ACJ 2021 7:20 9 7
10. Qanto 5:16 7 5
Zápasy podrobně

Rozpis zápasů

kolo datum den zápas výsledek
I. kolo 26.4. pondělí Dast – ACJ 2021 3:0
27.4. úterý Kapitol – B Team 3:0
1.5. sobota Qanto – MC Salve 0:3
1.5. sobota Loky Team – Sulkaři 2:1
3.5. pondělí Kapitol – ACJ 2021 3:0
II. kolo 4.5. úterý Qanto – Dast 0:3
8.5. sobota Bandi – Kachle 1:2
8.5. sobota Loky Team – B Team 3:0
10.5. pondělí Loky Team – Kapitol 1:2
11.5. úterý Kachle – Sulkaři 2:1
III. kolo 15.5. sobota Qanto – ACJ 2021 0:3
15.5. sobota Bandi – MC Salve 2:1
17.5. pondělí Bandi – Dast 0:3
18.5. úterý Kachle – B Team 3:0
22.5. sobota Sulkaři – MC Salve 1:2
IV. kolo 22.5. sobota Loky Team – ACJ 2021 3:0
24.5. pondělí Bandi – Qanto 1:2
25.5. úterý Sulkaři – Dast 1:2
29.5. sobota Kachle – Kapitol 2:1
29.5. sobota MC Salve – B Team 2:1
V. kolo 31.5. pondělí Bandi – ACJ 2021 2:1
1.6. úterý Kachle – Loky Team 1:2
5.6. sobota Sulkaři – Qanto 1:2
5.6. sobota MC Salve – Kapitol 0:3
7.6. pondělí Sulkaři – Bandi 2:1
VI. kolo 8.6. úterý MC Salve – Loky Team 0:2x
12.6. sobota B Team – Dast 0:3
12.6. sobota ACJ 2021 – Kachle 0:3
14.6. pondělí B Team – Qanto 2:1
15.6. úterý MC Salve – Kachle 0:3
VII. kolo 19.6. sobota ACJ 2021 – Sulkaři 1:2
19.6. sobota Dast – Kapitol 1:2
21.6. pondělí Kapitol – Qanto 3:0
22.6. úterý ACJ 2021 – MC Salve 1:2
26.6. sobota B Team – Bandi 3:0
VIII. kolo 26.6. sobota Dast – Loky Team 2:0x
28.6. pondělí B Team – Sulkaři 0:3
29.6. úterý Qanto – Loky Team
3.7. sobota Dast – Kachle 2:1
3.7. sobota Kapitol – Bandi 2:1
IX. kolo 5.7. pondělí Dast – MC Salve 3:0
6.7. úterý Kapitol – Sulkaři 3:0
10.7. sobota ACJ 2021 – B Team 1:2
10.7. sobota Qanto – Kachle
12.7. pondělí Loky Team – Bandi 2:1

Soupisky

1 DAST Pavel Ducháček
hráč 1 Pavel Ducháček
hráč 2 Pavel Svoboda
hráč 3 Leoš Říha
hráč 4 Jakub Ducháček
2 Kapitol Jak Krejčí
hráč 1 Jan Krejčí
hráč 2 Radim Drápela
hráč 3 Radek Hrnčíř
hráč 4 Roman Weber
3 Qanto Stanislav Vodička
hráč 1 Stanislav Vodička
hráč 2 Martin Vodička
hráč 3 Zdeněk Netolický
hráč 4 Bohumil Slaný
4 Loky Team Ivan Tauer
hráč 1 Petr Gerišer
hráč 2 Jakub Báča
hráč 3 Tomáš Vrtěna
hráč 4 Ivan Tauer
hráč 5 Zdeněk Žižka
5 Bandi Antonín Bandouch
hráč 1 Antonín Bandouch
hráč 2 Pavel Musil
hráč 3 Matěj Vítek
hráč 4 Filip Slaný
6 Kachle Vlastimil Krátký
hráč 1 Vlastimil Krátký
hráč 2 Filip Šudák
hráč 3 Bohumil Kotala
hráč 4 Petr Havran
hráč 5 Rudolf Kovář
7 Sulkaři Viktor Nováček
hráč 1 Viktor Nováček
hráč 2 Miroslav Rozlívka
hráč 3 Luboš Nespěšný
hráč 4 Michal Dvořák
hráč 5 Martin Pavlíček
8 MC Salve Robert Wohl
hráč 1 Robert Wohl
hráč 2 Adam Čejka
hráč 3 Jan Čejka
hráč 4 Lukáš Rambousek
hráč 5 Roman Knotek
hráč 6 Marian Kocourek
9 B Team Lukáš Musil
hráč 1 Lukáš Musil
hráč 2 Roman Kocián
hráč 3 Jiří Holubec
hráč 4 Olda Vodehnal
10 ACJ 2021 Petr Steklý
hráč 1 Petr Steklý
hráč 2 František Steklý
hráč 3 Zdeněk Bulva
hráč 4 David Juřík
hráč 5 Daniel Kučík