Pořadí základní části

Skupina A

pořadítýmzápasyskórebody
1.Kapitol 1510:410
2.Qanto59:49
3.Tým 1157:87
4.Dřeváci45:75
5.SVIPOL45:75
6.Sulkaři54:104

Skupina B

pořadítýmzápasyskórebody
1.Loky Team49:39
2.DAST47:57
3.Kachle46:66
3.Hokejky LTM46:66
4.Kapitol 245:75
6.MC Salve43:93

Zápasy podrobně

Rozpis zápasů základní části

datumdenzápasvýsledek
22.4.pondělíQanto – SVIPOL3:0
23.4.úterýSulkaři – Tým 111:2
28.4.čtvrtekKapitol 1 – Dřeváci3:0
29.4.pondělíKapitol 2 – Kachle3:0
30.4.úterýMC Salve – Loky Team0:3
1.5.středaDAST – Hokejky LTM1:2
6.5.pondělíSVIPOL – Sulkaři1:2
7.5.úterýDřeváci – Qanto2:1
9.5.čtvrtekTým 11 – Kapitol 11:2
13.5.pondělíKachle – MC Salve2:1
14.5.úterýLoky Team – DAST1:2
16.5.čtvrtekHokejky LTM – Kapitol 22:1
20.5.pondělíDřeváci – SVIPOLodloženo
21.5.úterýKapitol 1 – Sulkaři3:0
23.5.čtvrtekQanto – Tým 112:1
27.5.pondělíHokejky LTM – Kachle1:2
28.5.úterýDAST – MC Salve3:0
30.5.čtvrtekKapitol 2 – Loky Team0:3
3.6.pondělíSVIPOL – Kapitol 12:1
4.6.úterýTým 11 – Dřeváci2:1
6.6.čtvrtekSulkaři – Qanto0:2
10.6.pondělíKachle – DAST2:1
11.6.úterýLoky Team – Hokejky LTM2:1
13.6.čtvrtekMC Salve – Kapitol 22:1
17.6.pondělíTým 11 – SVIPOL1:2
18.6.úterýQanto – Kapitol 11:1
20.6.čtvrtekDřeváci – Sulkaři2:1
24.6.pondělíKapitol 2 – DAST
25.6.úterýLoky Team – Kachle
27.6.čtvrtekHokejky LTM – MC Salve

Soupisky

týmfunkcejméno hráče
DASTkapitánDucháček Pavel
Svoboda Pavel
Říha Leoš
Ducháček Jakub
Ducháček Pavel (ml)
Hokejky LTMkapitánKolář David
Matoušek Martin
Budina Michal
Havran Petr
Kalivoda Marek
Holomek Josef
Brokeš Jaromír
Kapitol 1kapitánKrejčí Jan
Hrnčíř Radek
Vrtěna Marcel
SVIPOLkapitánMusil Pavel
Musil Lukáš
Slaný Filip
Nekvinda Lukáš
MC SalvekapitánWohl Robert
Čejka Adam
Čejka Jan
Rambousek Lukáš
Knotek Roman
Crha Jiří *
Loky TeamkapitánTauer Ivan
Gerišer Petr
Báča Jakub
Vrtěna Tomáš
Žižka Zdeněk
SulkařikapitánNováček Viktor
Rozlívka Miroslav
Pavlíček Martin
Slaný Bohuslav
KachlekapitánKrátký Vlastimil
Šudák Filip
Kotala Miloš
Kovář Rudolf
Švec Stanislav
Bělovský Martin
Tým 11kapitánKroulík Radovan
Kroulík Tomáš
Kroulík David
Nonn Vilém
Čermák Patrik
QantokapitánVodička Stanislav
Vodička Martin
Netolický Zdeněk
Cvrkal Marian
Vašák Ladislav
Gerišer David
DřevácikapitánJan Kyncl
Pazderský Jiří
Janoušek Martin
Březina Ondřej
Letocha Marek
Audy Roman
Skalka Roman
Kapitol 2kapitán **Krejčí Jan
Drápela Radim
Weber Roman
Klouzal František
* Hráč může nastoupit jenom ke čtyřhře po dohodě kapitánů a pouze s hráči Wohl Robert nebo Čejka Jan.
** Nehrající kapitán

Pravidla a propozice

Pravidla

  • Liga družstev je dlouhodobá týmová soutěž amatérských neregistrovaných hráčů, hraná v areálu Na kurtech ve Svitavách.
  • Soupisky týmů a hráčů musí být zveřejněny zde na webu, než tým nastoupí k prvnímu utkání.
  • Soupisku týmu je možné během sezóny doplnit, ale nový hráč musí být nahlášen ještě před tím, než nastoupí k zápasu.
  • Členy týmu mohou být pouze neregistrovaní hráči (výjimku může povolit pouze pořadatel soutěže, a to zejména s ohledem na začínající tenisty a seniory).
  • Hráč, který nastoupí k zápasu za jeden tým, již nesmí nastoupit v této sezóně za jiný tým. Přestupy jsou možné pouze mimo sezónu.
  • V rámci jednoho utkání jsou odehrány dvě dvouhry a jedna čtyřhra.
  • Dvouhra i čtyřhra se hraje na dva vítězné sety. Po dohodě kapitánů je možné místo třetího setu hrát Super Tiebreak (do 10ti bodů).
  • Ve vyřazovací části mohou nastoupit pouze hráči, kteří nastoupili minimálně k jednomu utkáních základní části nebo byli na soupisce od začátku sezóny.

Základní část

  • Přihlášeno 12 týmů, které jsou rozděleny do dvou skupin.
  • Každá skupina odehraje zápasy každý s každým.
  • Hrací dny jsou pondělí, úterý čtvrtek od 16:30 hod.
  • Rozpis zápasů bude zveřejněn před začátkem sezóny.
  • V rozpise je vždy 1. tým domácí a 2. tým host.
  • Povinností domácího týmu je zajistit hrací míče.
  • Pořadí hráčů na soupisce není důležité. Buď se kapitáni domluví, kdo s kým bude hrát, nebo se losuje.
  • Kapitáni týmů jsou povinni nahlásit na WhatsApp skupinu výsledek zápasu, včetně výsledků zápasů jednotlivých hráčů neprodleně po skončení utkání ve formátu:
    tým 1 – tým 2 2:1
    hráč 1a – hráč 2a 6:3,3:6,7:6
    hráč 1b – hráč 2b 6:2,2:6,7:5
    hráč 1a, hráč 1b – hráč 2a, hráč 2b 6:1, 1:6, 8:10
  • Při rovnosti bodů v tabulce rozhoduje vzájemný zápas.

Finálový turnaj

  • Finálový turnaj se bude konat 24.-25.8.
  • Do finálového turnaje postoupí všechny týmy ze skupin základní části
  • Bude se hrát systém KO + dohrávka o umístění
  • Vzhledem k velkému počtu zápasů bude rozděleno na dva dny.
  • První den se odehraje osmifinále, čtvrtfinále a první kolo o umístění 9.-12.. Druhý den se odehraje druhé kolo o umístění 9.-12., obě kolo o umístění 5.-8., semifinále, zápas o třetí místo a finále.

Pořadatel

  • Pořadatelem městské ligy je TO TJ Svitavy
  • Kontaktní osoba:
    Radim Drápela
    tel.: 606 160 333
    e-mail: info.drapela@gmail.com
    WhatsApp
  • Startovné je 2000 Kč a platí se na účet:
    263 062 5063 / 0800.
    Do poznámky uvádějte jméno týmu.