Základní část

Skupina A

pořadítýmzápasyskórebody
1Kachle510:510
2Loky Team510:510
3MC Salve59:69
4ACJ 202157:87
5Tým 1156:96
6Bandi53:123

Skupina B

pořadítýmzápasyskórebody
1Hokejky LTM511:411
2Kapitol510:510
3SVIPOL510:510
4DAST58:78
5Sulkaři56:96
6Qanto50:150

Zápasy podrobně

Rozpis zápasů

datumdenzápasvýsledek
25.4.pondělíTým 11 – Kachle0:3
26.4.úterýBandi – MC Salve1:2
28.4.čtvrtekACJ 2021 – Loky Team0:3
2.5.pondělíHokejky LTM – DAST2:1
3.5.úterýQanto – Sulkaři0:3
5.5.čtvrtekSVIPOL – Kapitol1:2
9.5.pondělíTým 11 – Loky Team1:2
10.5.úterýKachle – MC Salve0:3
12.5.čtvrtekACJ 2021 – Bandi2:1
16.5.pondělíDAST – Sulkaři2:1
17.5.úterýHokejky LTM – Kapitol1:2
19.5.čtvrtekQanto – SVIPOL0:3
23.5.pondělíTým 11 – MC Salve2:1
24.5.úterýLoky Team – Bandi3:0
26.5.čtvrtekKachle – ACJ 20213:0
30.5.pondělíHokejky LTM – Sulkaři3:0
31.5.úterýDAST – Qanto3:0
2.6.čtvrtekSulkaři – SVIPOL1:2
6.6.pondělíBandi – Tým 110:3
7.6.úterýMC Salve – ACJ 20211:2
9.6.čtvrtekLoky Team – Kachle1:2
13.6.pondělíKapitol – Qanto3:0
14.6.úterýSVIPOL – Hokejky LTM1:2
16.6.čtvrtekKapitol – DAST1:2
20.6.pondělíACJ 2021 – Tým 113:0
21.6.úterýBandi – Kachle1:2
23.6.čtvrtekMC Salve – Loky Team2:1
27.6.pondělíQanto – Hokejky LTM0:3
28.6.úterýSVIPOL – DAST3:0
30.6.čtvrtekSulkaři – Kapitol1:2

Soupisky

1KachleKrátký Vlastimil
hráč 1Krátký Vlastimil
hráč 2Šudák Filip
hráč 3Kotala Miloš
hráč 4Kovář Rudolf
2DASTDucháček Pavel
hráč 1Ducháček Pavel
hráč 2Svoboda Pavel
hráč 3Říha Leoš
hráč 4Ducháček Jakub
hráč 5Ducháček Pavel (ml)
3Loky TeamTauer Ivan
hráč 1Gerišer Petr
hráč 2Báča Jakub
hráč 3Vrtěna Tomáš
hráč 4Tauer Ivan
hráč 5Žižka Zdeněk
4KapitolKrejčí Jan
hráč 1Krejčí Jan
hráč 2Drápela Radim
hráč 3Hrnčíř Radek
hráč 4Weber Roman
5MC SalveWohl Robert
hráč 1Kolář Michal
hráč 2Čejka Adam
hráč 3Wohl Robert
hráč 4Čejka Jan
hráč 5Rambousek Lukáš
hráč 6Knotek Roman
6SulkařiNováček Viktor
hráč 1Nováček Viktor
hráč 2Rozlívka Miroslav
hráč 3Nespěšný Luboš
hráč 4Dvořák Michal
hráč 5Pavlíček Martin
7BandiBandouch Antonín
hráč 1Bandouch Antonín
hráč 2Vítek Matěj
hráč 3Holubec Jiří
hráč 4Kocián Roman
hráč 5Kocourek Marian
8SVIPOLMusil Pavel
hráč 1Musil Pavel
hráč 2Musil Lukáš
hráč 3Slaný Filip
hráč 4Slaný Bohumil
9ACJ 2021Steklý Petr
hráč 1Steklý Petr
hráč 2Steklý František
hráč 3Bulva Zdeněk
hráč 4Kolomý Lukáš
hráč 5Simon Marcel
hráč 6Menšík Vladimír
10QantoVodička Stanislav
hráč 1Vodička Stanislav
hráč 2Vodička Martin
hráč 3Netolický Zdeněk
hráč 4Cvrkal Marian
hráč 5Tomeš Lukáš
11Tým 11Kroulík Radovan
hráč 1Kroulík Radovan
hráč 2Kroulík Tomáš
hráč 3Kroulík David
hráč 4Nonn Vilém
12Hokejky LTMKolář David
hráč 1Matoušek Martin
hráč 2Budina Michal
hráč 3Kolář David
hráč 4Havran Petr
hráč 5Kalivoda Marek

Pravidla a propozice

Pravidla

  • Liga družstev je dlouhodobá týmová soutěž neregistrovaných hráčů, hraná v areálu Na kurtech ve Svitavách.
  • Soupisky týmů a hráčů musí být zveřejněny zde na webu, než tým nastoupí k prvnímu utkání.
  • Soupisku týmu je možné během sezóny doplnit, ale nový hráč musí být nahlášen ještě před tím, než nastoupí k zápasu.
  • Členy týmu mohou být pouze neregistrovaní hráči (výjimku může povolit pouze pořadatel soutěže, a to zejména s ohledem na začínající tenisty a seniory).
  • Hráč, který nastoupí k zápasu za jeden tým, již nesmí nastoupit v této sezóně za jiný tým. Přestupy jsou možné pouze mimo sezónu.
  • V rámci jednoho utkání jsou odehrány dvě dvouhry a jedna čtyřhra.
  • Dvouhra i čtyřhra se hraje na dva vítězné sety. Po dohodě kapitánů je možné místo třetího setu hrát Super Tiebreak (do 10ti bodů).
  • Ve vyřazovací části mohou nastoupit pouze hráči, kteří nastoupili minimálně k jednomu utkáních základní části nebo byli na soupisce od začátku sezóny.

Základní část

  • Přihlášeno 12 týmů, které jsou rozděleny do dvou skupin.
  • Každá skupina odehraje zápasy každý s každým.
  • Hrací dny jsou pondělí, úterý čtvrtek od 16:30 hod.
  • Rozpis zápasů bude zveřejněn před začátkem sezóny.
  • V rozpise je vždy 1. tým domácí a 2. tým host.
  • Povinností domácího týmu je zajistit hrací míče.
  • Kapitáni týmů jsou povinni nahlásit na WhatsApp skupinu výsledek zápasu, včetně výsledků zápasů jednotlivých hráčů neprodleně po skončení utkání ve formátu:
    tým 1 – tým 2 2:1
    hráč 1a – hráč 2a 6:3,3:6,7:6
    hráč 1b – hráč 2b 6:2,2:6,7:5
    hráč 1a, hráč 1b – hráč 2a, hráč 2b 6:1, 1:6, 8:10
  • Při rovnosti bodů v tabulce rozhoduje vzájemný zápas.

Finálový turnaj

  • Finálový turnaj se bude konat 27.-28.8.
  • Do finálového turnaje postoupí všechny týmy ze skupin základní části
  • Bude se hrát systém KO + dohrávka o umístění
  • Vzhledem k velkému počtu zápasů bude rozděleno na dva dny.
  • 27.8. se odehraje osmifinále, čtvrtfinále a první kolo o umístění 9.-12.. 28.8. se odehraje semifinále a finále, plus zbylé zápasy o umístění

Pořadatel

  • Pořadatelem městské ligy je TO TJ Svitavy
  • Kontaktní osoba:
    Radim Drápela
    tel.: 606 160 333
    e-mail: info.drapela@gmail.com
    WhatsApp